samoręcznie...
poniedziałek, 13 lutego 2017
Słoik miłości i szczyptę radości.. łyżkę szczerości i na widelcu subtelności!
Miłości!! Szczerej i ponadczasowej. Każdego dnia więcej więcej! Dla siebie, Ciebie, Ciebie i Ciebie.. i Ciebie też.
Jeszcze raz wszystkiego miłosnego! <3
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)