wtorek, 23 stycznia 2018

"-Wydaje się, że szczęście jest po to, by dzielić je z innymi!"



Ponoć dzisiaj Dzień Najbardziej Kochanych!

Śmieszne święto! Choć uważam, że potrzebne. Mamy możliwość i powód aby podziękować wszystkim tym, dzięki którym jesteśmy szczęśliwi. Wszystkim, którzy wnoszą w nasze życie słońce a czasem deszcz czy burzę bo wszystko nam jest potrzebne a czasem przecież zimny prysznic działa cuda.

Dziękuję, że jesteś ! I proszę bądź.

niedziela, 21 stycznia 2018

Babcie i Dziadkowie najlepszego !!


Życzę pociechy z dzieci oraz przede wszystkim z wnuków. Aby uśmiech nie schodził Wam z twarzy i aby nigdy nie brakło słoika wypełnionego po brzegi konfiturą.. aby Dziadek miał zawsze ochotę wyjść na ryby i puszczać latawce.. a Babcia czekała na herbatkę i ciasteczka, które rano były pieczone..

niedziela, 14 stycznia 2018

magiczne pudełko mam..







... ciekawe co w nim jest...
być może szklanka optymizmu, garść dobrych myśli i słoik uśmiechu..

fiolka brokatu, tubka kleju i pełno ozdób.. niekończąca się wena i chęć dzielenia się z innymi.

K.






sobota, 6 stycznia 2018

Wszystkiego kreatywnego na ten NoWy RoK!



Moi drodzy życzę wszystkim Wam i każdemu z osobna spełnienia pragnień. Życzę nowych wyzwań oraz możliwości pokazania siebie. Radości z codzienności. Dużo uśmiechu. 

Powodzenia :)