Ponoć dzisiaj Dzień Najbardziej Kochanych!
Śmieszne święto! Choć uważam, że potrzebne. Mamy możliwość i powód aby podziękować wszystkim tym, dzięki którym jesteśmy szczęśliwi. Wszystkim, którzy wnoszą w nasze życie słońce a czasem deszcz czy burzę bo wszystko nam jest potrzebne a czasem przecież zimny prysznic działa cuda.
Dziękuję, że jesteś ! I proszę bądź.






