Życzę pociechy z dzieci oraz przede wszystkim z wnuków. Aby uśmiech nie schodził Wam z twarzy i aby nigdy nie brakło słoika wypełnionego po brzegi konfiturą.. aby Dziadek miał zawsze ochotę wyjść na ryby i puszczać latawce.. a Babcia czekała na herbatkę i ciasteczka, które rano były pieczone..
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz