wtorek, 24 stycznia 2017
Wszystkiego fajowego !!
Jako,że całkiem jest dawno był dzień wszystkich fajnych. Życzę Wam wszystkim i każdemu z osobna wszystkiego udanego dużo pomysłów owocnej pracy i solidnego odpoczynku. :)
wtorek, 17 stycznia 2017
Świat pachnie szarlotką...
U Babci jest słodko świat pachnie szarlotką.. z okazji zbliżającego się święta Babci i Dziadka idealne pudełeczka na małe drobiazgi..
poniedziałek, 16 stycznia 2017
Bogate (ze)WNĘTRZE
Skrzyneczka na mniejsze i nieco większe co nieco.Biel przełamana akwarelowymi delikatnymi kwiatami.
Więc chodź pomaluj i mój świat...
poniedziałek, 9 stycznia 2017
Co prawda to jeszcze wyszło spod moich rąk w zeszłym roku lecz nie miałam okazji pochwalić się nim.. a jestem z niego zadowolona. Choć nie ukrywam było to dla mnie wyzwanie i czasowe i wzorowe.. :) ale jak to czasem bywa gdy plany biorą w łeb zostaje improwizacja i spontaniczność, które może nie najlepiej doradzą ale dają nadzieję, motywują i aktywizują do działania.
Trzymajcie się SŁONECZNIe :)
Karola
niedziela, 8 stycznia 2017
Wszystkiego brokatowego !
Na wstępie życzę wszystkim Wam i każdemu z osobna wszystkiego kreatywnego, brokatowego i udanego ! W tym roku obiecuję być bardziej aktywna.Mam sporo nowych całkowicie szalonych i nie pokazywanych dotąd pomysłów, którymi chętnie się pochwalę i poddam Waszej ocenie. Będę się dzielić na bieżąco moimi wytworami, a przynajmniej tak szybko jak czas na to pozwoli.
Póki co życzę Wam miłego, długiego i owocnego wieczoru z herbatą.
Karola :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)



