poniedziałek, 9 stycznia 2017



Co prawda to jeszcze wyszło spod moich rąk w zeszłym roku lecz nie miałam okazji pochwalić się nim.. a jestem z niego zadowolona. Choć nie ukrywam było to dla mnie wyzwanie i czasowe i wzorowe.. :) ale jak to czasem bywa gdy plany biorą w łeb zostaje improwizacja i spontaniczność, które może nie najlepiej doradzą ale dają nadzieję, motywują i aktywizują do działania.

Trzymajcie się SŁONECZNIe :)
Karola

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz