sobota, 29 kwietnia 2017
sobota, 22 kwietnia 2017
Uśmiech dla wszystkich ja stawiam !
Mam zaszczyt zaprosić Cię...
Na wspólny wypad gdzieś za miasto ..
Na coś mocniejszego (może herbata z dwóch torebek ? )
wtorek, 18 kwietnia 2017
Jest taki dzień..
Bo czasem są chwile, które warto świętować po swojemu. Z tłumem ludzi lub samemu... Na plaży.. nad jeziorem.. albo w lesie.. tak po prostu...
poniedziałek, 17 kwietnia 2017
"Teraz Twoja kolej, żeby zmienić świat."
"Syty radością pojednania
odchodzę od wspólnego stołu,
ustępując miejsca
oczekującym na pokarm duszy.
Niczym posłaniec własnego losu,
odnajduję zagubione drogi
spowite mgłą zapomnienia.
Przechodząc przez pryzmat spojrzenia,
zbieram rozrzucone myśli,
aby utworzyły żywy obraz wyobraźni.
Uduchowiony wiarą w przyszłość,
wyzwalam ukryte uczucia, które powrócą
echem niepowtarzalnej miłości."
Najlepsiejszego!! :)
środa, 5 kwietnia 2017
Subskrybuj:
Posty (Atom)






