sobota, 22 kwietnia 2017

Uśmiech dla wszystkich ja stawiam !


Mam zaszczyt zaprosić Cię... 
Na wspólny wypad gdzieś za miasto .. 
Na coś mocniejszego  (może herbata z dwóch torebek ? )



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz