czwartek, 22 lutego 2018

wtorek, 20 lutego 2018

dzielmy się! :)



"Można dać bardzo dużo i serce zranić, a można bardzo malutko i serce rozradować, jakby skrzydła komuś do ramion przypiąć."
Stefan Wyszyński

poniedziałek, 19 lutego 2018

na życie patrz z dystansem! :)


"Na życie trzeba patrzeć z dystansem, niczemu się nie dziwiąc, niczego nie potępiając. I cieszyć się każdym drobiazgiem: że zakwitły kwiaty i że ładnie się wygląda w nowej sukience."
Anna Dymna

piątek, 16 lutego 2018

nigdy nie zapominajcie o tym...


"Nigdy nie zapominajcie o tym, by brać z życia jak najwięcej, nie bójcie się ryzykować, płakać ani być szczęśliwymi. Najważniejsze to być  w drodze. Każdego dnia robić krok do przodu."
Martyna Wojciechowska 

czwartek, 15 lutego 2018

po prostu napawaj się ..


 

"Nigdy nie odmawiaj zaproszenia. Nigdy nie opieraj się nieznanemu. Po prostu otwórz się na świat i napawaj przeżyciami. A jeśli się sparzysz? Cóż, trudno... Pewnie nie na darmo... " 
Martyna Wojciechowska

środa, 14 lutego 2018

wtorek, 23 stycznia 2018

"-Wydaje się, że szczęście jest po to, by dzielić je z innymi!"



Ponoć dzisiaj Dzień Najbardziej Kochanych!

Śmieszne święto! Choć uważam, że potrzebne. Mamy możliwość i powód aby podziękować wszystkim tym, dzięki którym jesteśmy szczęśliwi. Wszystkim, którzy wnoszą w nasze życie słońce a czasem deszcz czy burzę bo wszystko nam jest potrzebne a czasem przecież zimny prysznic działa cuda.

Dziękuję, że jesteś ! I proszę bądź.

niedziela, 21 stycznia 2018

Babcie i Dziadkowie najlepszego !!


Życzę pociechy z dzieci oraz przede wszystkim z wnuków. Aby uśmiech nie schodził Wam z twarzy i aby nigdy nie brakło słoika wypełnionego po brzegi konfiturą.. aby Dziadek miał zawsze ochotę wyjść na ryby i puszczać latawce.. a Babcia czekała na herbatkę i ciasteczka, które rano były pieczone..

niedziela, 14 stycznia 2018

magiczne pudełko mam..







... ciekawe co w nim jest...
być może szklanka optymizmu, garść dobrych myśli i słoik uśmiechu..

fiolka brokatu, tubka kleju i pełno ozdób.. niekończąca się wena i chęć dzielenia się z innymi.

K.






sobota, 6 stycznia 2018

Wszystkiego kreatywnego na ten NoWy RoK!



Moi drodzy życzę wszystkim Wam i każdemu z osobna spełnienia pragnień. Życzę nowych wyzwań oraz możliwości pokazania siebie. Radości z codzienności. Dużo uśmiechu. 

Powodzenia :)