wtorek, 23 stycznia 2018

"-Wydaje się, że szczęście jest po to, by dzielić je z innymi!"



Ponoć dzisiaj Dzień Najbardziej Kochanych!

Śmieszne święto! Choć uważam, że potrzebne. Mamy możliwość i powód aby podziękować wszystkim tym, dzięki którym jesteśmy szczęśliwi. Wszystkim, którzy wnoszą w nasze życie słońce a czasem deszcz czy burzę bo wszystko nam jest potrzebne a czasem przecież zimny prysznic działa cuda.

Dziękuję, że jesteś ! I proszę bądź.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz