samoręcznie...
niedziela, 14 stycznia 2018
magiczne pudełko mam..
... ciekawe co w nim jest...
być może szklanka optymizmu, garść dobrych myśli i słoik uśmiechu..
fiolka brokatu, tubka kleju i pełno ozdób.. niekończąca się wena i chęć dzielenia się z innymi.
K.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz