niedziela, 14 stycznia 2018

magiczne pudełko mam..







... ciekawe co w nim jest...
być może szklanka optymizmu, garść dobrych myśli i słoik uśmiechu..

fiolka brokatu, tubka kleju i pełno ozdób.. niekończąca się wena i chęć dzielenia się z innymi.

K.






Brak komentarzy:

Prześlij komentarz