Na wstępie życzę wszystkim Wam i każdemu z osobna wszystkiego kreatywnego, brokatowego i udanego ! W tym roku obiecuję być bardziej aktywna.Mam sporo nowych całkowicie szalonych i nie pokazywanych dotąd pomysłów, którymi chętnie się pochwalę i poddam Waszej ocenie. Będę się dzielić na bieżąco moimi wytworami, a przynajmniej tak szybko jak czas na to pozwoli.
Póki co życzę Wam miłego, długiego i owocnego wieczoru z herbatą.
Karola :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz