samoręcznie...
poniedziałek, 13 lutego 2017
Słoik miłości i szczyptę radości.. łyżkę szczerości i na widelcu subtelności!
Miłości!! Szczerej i ponadczasowej. Każdego dnia więcej więcej! Dla siebie, Ciebie, Ciebie i Ciebie.. i Ciebie też.
Jeszcze raz wszystkiego miłosnego! <3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz