poniedziałek, 13 lutego 2017

Słoik miłości i szczyptę radości.. łyżkę szczerości i na widelcu subtelności!


Miłości!! Szczerej i ponadczasowej. Każdego dnia więcej więcej! Dla siebie, Ciebie, Ciebie i Ciebie.. i Ciebie też.

Jeszcze raz wszystkiego miłosnego! <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz