samoręcznie...
wtorek, 7 marca 2017
Kwiaty.. nie tylko we włosach..
Dzisiaj pozwolę sobie na cytat..
"Brak perfekcji jest piękny. Szaleństwo jest geniuszem. Lepiej być całkowicie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..."
Marylin Monroe
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz