samoręcznie...
czwartek, 9 marca 2017
najlepszego Panowie ! dzisiaj..jutro.. zawsze..
"Jesteś znikąd.
Pojawiłaś się nagle
nieznana i radosna.
Głód życia wskazał ci
wyboistą drogę
do mojego serca.
Nie byłaś zachłanna.
Przyszłaś jako posłaniec boga,
żeby dać mi szczęście
dzisiaj,
jutro,
a nawet zawsze."
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz