czwartek, 22 czerwca 2017

To już jest koniec..


Bo coś się kończy aby coś innego mogło się zacząć. Za nami kolejny rok szkolny.
Dziękuję za czas wzruszeń.. radości.. krzyków i złości.. za zabawę i wycieczki.. za to że pozwalasz być sobą.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz