samoręcznie...
czwartek, 22 czerwca 2017
To już jest koniec..
Bo coś się kończy aby coś innego mogło się zacząć. Za nami kolejny rok szkolny.
Dziękuję za czas wzruszeń.. radości.. krzyków i złości.. za zabawę i wycieczki.. za to że pozwalasz być sobą.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz