niedziela, 6 sierpnia 2017

Po prostu.. niech się wiedzie :-)


''- A czy ja mu nic nie dałem na urodziny ? -zapytał  Krzyś smutnym głosem.
- Oczywiście, że dałeś- odparłem. - Czy już nie pamiętasz? Dałeś mu małe- małe...
- Pudełko z farbami do malowania rozmaitych rzeczy.
- A widzisz...
- A dlaczego nie dałem mu tego z rana ?
- Bo musiałeś przygotować podwieczorek dla solenizanta. Był torcik z kremem i trzema świeczkami, z wypisanym na wierzchu różowym lukrem imieniem i...
(...)"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz