poniedziałek, 13 lutego 2017

Słoik miłości i szczyptę radości.. łyżkę szczerości i na widelcu subtelności!


Miłości!! Szczerej i ponadczasowej. Każdego dnia więcej więcej! Dla siebie, Ciebie, Ciebie i Ciebie.. i Ciebie też.

Jeszcze raz wszystkiego miłosnego! <3

wtorek, 24 stycznia 2017

Wszystkiego fajowego !!

Jako,że całkiem jest dawno był dzień wszystkich fajnych.  Życzę Wam wszystkim i każdemu z osobna wszystkiego udanego dużo pomysłów owocnej pracy i solidnego odpoczynku. :)

wtorek, 17 stycznia 2017

Świat pachnie szarlotką...

U Babci jest słodko świat pachnie szarlotką.. z okazji zbliżającego się święta Babci i Dziadka idealne pudełeczka na małe drobiazgi..


poniedziałek, 16 stycznia 2017

Bogate (ze)WNĘTRZE

Skrzyneczka na mniejsze i nieco większe co nieco.Biel przełamana akwarelowymi delikatnymi kwiatami.
 Więc chodź pomaluj i mój świat... 

poniedziałek, 9 stycznia 2017



Co prawda to jeszcze wyszło spod moich rąk w zeszłym roku lecz nie miałam okazji pochwalić się nim.. a jestem z niego zadowolona. Choć nie ukrywam było to dla mnie wyzwanie i czasowe i wzorowe.. :) ale jak to czasem bywa gdy plany biorą w łeb zostaje improwizacja i spontaniczność, które może nie najlepiej doradzą ale dają nadzieję, motywują i aktywizują do działania.

Trzymajcie się SŁONECZNIe :)
Karola

niedziela, 8 stycznia 2017

Wszystkiego brokatowego !


 Witam, Was serdecznie w Nowym Roku ! 

Na wstępie życzę wszystkim Wam i każdemu z osobna wszystkiego kreatywnego, brokatowego i udanego ! W tym roku obiecuję być bardziej aktywna.Mam sporo nowych całkowicie szalonych i nie pokazywanych  dotąd pomysłów, którymi chętnie się pochwalę i poddam Waszej ocenie. Będę się dzielić na bieżąco moimi wytworami, a przynajmniej tak szybko jak czas na to pozwoli. 

Póki co życzę Wam miłego, długiego i owocnego wieczoru z herbatą. 

Karola :)