wtorek, 23 stycznia 2018

"-Wydaje się, że szczęście jest po to, by dzielić je z innymi!"



Ponoć dzisiaj Dzień Najbardziej Kochanych!

Śmieszne święto! Choć uważam, że potrzebne. Mamy możliwość i powód aby podziękować wszystkim tym, dzięki którym jesteśmy szczęśliwi. Wszystkim, którzy wnoszą w nasze życie słońce a czasem deszcz czy burzę bo wszystko nam jest potrzebne a czasem przecież zimny prysznic działa cuda.

Dziękuję, że jesteś ! I proszę bądź.

niedziela, 21 stycznia 2018

Babcie i Dziadkowie najlepszego !!


Życzę pociechy z dzieci oraz przede wszystkim z wnuków. Aby uśmiech nie schodził Wam z twarzy i aby nigdy nie brakło słoika wypełnionego po brzegi konfiturą.. aby Dziadek miał zawsze ochotę wyjść na ryby i puszczać latawce.. a Babcia czekała na herbatkę i ciasteczka, które rano były pieczone..

niedziela, 14 stycznia 2018

magiczne pudełko mam..







... ciekawe co w nim jest...
być może szklanka optymizmu, garść dobrych myśli i słoik uśmiechu..

fiolka brokatu, tubka kleju i pełno ozdób.. niekończąca się wena i chęć dzielenia się z innymi.

K.






sobota, 6 stycznia 2018

Wszystkiego kreatywnego na ten NoWy RoK!



Moi drodzy życzę wszystkim Wam i każdemu z osobna spełnienia pragnień. Życzę nowych wyzwań oraz możliwości pokazania siebie. Radości z codzienności. Dużo uśmiechu. 

Powodzenia :)  

niedziela, 20 sierpnia 2017

Dzień wyznawania miłości !



Bo lubi się za coś.. a kocha mimo wszystko...


"- Powiedz mi jak mnie kochasz.
- Powiem.
- Więc?
- Kocham cię w słońcu. I przy blasku świec.
Kocham cię w kapeluszu i w berecie.
W wielkim wietrze na szosie, i na koncercie.
W bzach i w brzozach, i w malinach, i w klonach.
I gdy śpisz. I gdy pracujesz skupiona.
I gdy jajko roztłukujesz ładnie -
nawet wtedy, gdy ci łyżka spadnie.
W taksówce. I w samochodzie. Bez wyjątku.
I na końcu ulicy. I na początku.
I gdy włosy grzebieniem rozdzielisz.
W niebezpieczeństwie. I na karuzeli.
W morzu. W górach. W kaloszach. I boso.
Dzisiaj. Wczoraj. I jutro. Dniem i nocą.
I wiosną, kiedy jaskółka przylata.
- A latem jak mnie kochasz?
- Jak treść lata.
- A jesienią, gdy chmurki i humorki?
- Nawet wtedy, gdy gubisz parasolki.
- A gdy zima posrebrzy ramy okien?
- Zimą kocham cię jak wesoły ogień.
Blisko przy twoim sercu. Koło niego.
A za oknami śnieg. Wrony na śniegu."

Konstanty Ildefons Gałczyński