wtorek, 13 lutego 2018
wtorek, 23 stycznia 2018
"-Wydaje się, że szczęście jest po to, by dzielić je z innymi!"
Ponoć dzisiaj Dzień Najbardziej Kochanych!
Śmieszne święto! Choć uważam, że potrzebne. Mamy możliwość i powód aby podziękować wszystkim tym, dzięki którym jesteśmy szczęśliwi. Wszystkim, którzy wnoszą w nasze życie słońce a czasem deszcz czy burzę bo wszystko nam jest potrzebne a czasem przecież zimny prysznic działa cuda.
Dziękuję, że jesteś ! I proszę bądź.
niedziela, 21 stycznia 2018
Babcie i Dziadkowie najlepszego !!
Życzę pociechy z dzieci oraz przede wszystkim z wnuków. Aby uśmiech nie schodził Wam z twarzy i aby nigdy nie brakło słoika wypełnionego po brzegi konfiturą.. aby Dziadek miał zawsze ochotę wyjść na ryby i puszczać latawce.. a Babcia czekała na herbatkę i ciasteczka, które rano były pieczone..
środa, 17 stycznia 2018
niedziela, 14 stycznia 2018
magiczne pudełko mam..
... ciekawe co w nim jest...
być może szklanka optymizmu, garść dobrych myśli i słoik uśmiechu..
fiolka brokatu, tubka kleju i pełno ozdób.. niekończąca się wena i chęć dzielenia się z innymi.
K.
sobota, 6 stycznia 2018
Wszystkiego kreatywnego na ten NoWy RoK!
Moi drodzy życzę wszystkim Wam i każdemu z osobna spełnienia pragnień. Życzę nowych wyzwań oraz możliwości pokazania siebie. Radości z codzienności. Dużo uśmiechu.
Powodzenia :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)









