"Jesteś znikąd. Pojawiłaś się nagle nieznana i radosna. Głód życia wskazał ci wyboistą drogę do mojego serca. Nie byłaś zachłanna. Przyszłaś jako posłaniec boga, żeby dać mi szczęście dzisiaj, jutro, a nawet zawsze."
Jako,że całkiem jest dawno był dzień wszystkich fajnych. Życzę Wam wszystkim i każdemu z osobna wszystkiego udanego dużo pomysłów owocnej pracy i solidnego odpoczynku. :)
Skrzyneczka na mniejsze i nieco większe co nieco.Biel przełamana akwarelowymi delikatnymi kwiatami.
Więc chodź pomaluj i mój świat...
poniedziałek, 9 stycznia 2017
Co prawda to jeszcze wyszło spod moich rąk w zeszłym roku lecz nie miałam okazji pochwalić się nim.. a jestem z niego zadowolona. Choć nie ukrywam było to dla mnie wyzwanie i czasowe i wzorowe.. :) ale jak to czasem bywa gdy plany biorą w łeb zostaje improwizacja i spontaniczność, które może nie najlepiej doradzą ale dają nadzieję, motywują i aktywizują do działania.