czwartek, 9 marca 2017

najlepszego Panowie ! dzisiaj..jutro.. zawsze..




"Jesteś znikąd.
Pojawiłaś się nagle
nieznana i radosna. 
Głód życia wskazał ci
wyboistą drogę
do mojego serca.
Nie byłaś zachłanna.
Przyszłaś jako posłaniec boga,
żeby dać mi szczęście
dzisiaj,
jutro,
a nawet zawsze."

wtorek, 7 marca 2017

Kwiaty.. nie tylko we włosach..

Dzisiaj pozwolę sobie na  cytat..

"Brak perfekcji jest piękny.  Szaleństwo jest geniuszem. Lepiej być całkowicie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..."
 Marylin Monroe


poniedziałek, 13 lutego 2017

Słoik miłości i szczyptę radości.. łyżkę szczerości i na widelcu subtelności!


Miłości!! Szczerej i ponadczasowej. Każdego dnia więcej więcej! Dla siebie, Ciebie, Ciebie i Ciebie.. i Ciebie też.

Jeszcze raz wszystkiego miłosnego! <3

wtorek, 24 stycznia 2017

Wszystkiego fajowego !!

Jako,że całkiem jest dawno był dzień wszystkich fajnych.  Życzę Wam wszystkim i każdemu z osobna wszystkiego udanego dużo pomysłów owocnej pracy i solidnego odpoczynku. :)

wtorek, 17 stycznia 2017

Świat pachnie szarlotką...

U Babci jest słodko świat pachnie szarlotką.. z okazji zbliżającego się święta Babci i Dziadka idealne pudełeczka na małe drobiazgi..


poniedziałek, 16 stycznia 2017

Bogate (ze)WNĘTRZE

Skrzyneczka na mniejsze i nieco większe co nieco.Biel przełamana akwarelowymi delikatnymi kwiatami.
 Więc chodź pomaluj i mój świat... 

poniedziałek, 9 stycznia 2017



Co prawda to jeszcze wyszło spod moich rąk w zeszłym roku lecz nie miałam okazji pochwalić się nim.. a jestem z niego zadowolona. Choć nie ukrywam było to dla mnie wyzwanie i czasowe i wzorowe.. :) ale jak to czasem bywa gdy plany biorą w łeb zostaje improwizacja i spontaniczność, które może nie najlepiej doradzą ale dają nadzieję, motywują i aktywizują do działania.

Trzymajcie się SŁONECZNIe :)
Karola